Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Ostatní důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech v celé České republice

před 16 dny

Důlní technik-práce ve svislé dopravě - ostatní důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech

Karviná
Slezská důlní díla a.s.
45 684 Kč
Navštivte naše stránky: www.slezskadulni.cz způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail: kontaktní formulář tel. kontakt: 725 939 249
před 23 dny

Revírník úseku příprav - ostatní důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech

Stonava
OKD, a.s.
50 000 - 60 000 Kč
Náplň práce: - řízení a organizace práce na důlních pracovištích - ražení důlních děl, - kontrola, dodržování a organizace výkonu odborné, bezpečné a hygienické činnosti zaměstn...
před asi 2 měsíci

Metalurgové - ostatní důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech

Frýdlant nad Ostravicí
GIFF a.s.
48 000 - 50 000 Kč
C04 z:4/3/2024 požadujeme: - vš vzdělání v oboru slévárenství, nebo spš hutní s praxí - znalost metalurgie - zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti. nabízíme: - příspěvek...