Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Specialisté v oblasti agronomie v celé České republice

před 29 dny

Agronom/ka - specialisté v oblasti agronomie

Opatovec
Zemědělské obchodní družstvo Opatovec
45 000 Kč
Požadavky: vzdělání v zemědělském oboru, praxe výhodou nabízíme: příspěvek na dovolenou, životní jubileum. naturální výhody - brambory, obilí. zvláštní prémie - cílová prémie dl...
před asi měsícem

Agronom/ka - nákupčí máku - specialisté v oblasti agronomie

Dvory
OILSEED s.r.o.
35 000 - 45 000 Kč
Náplň práce: nákup máku, komunikace s producenty máku, vyhodnocování agro infomací týkajících se máku; požadujeme: sš/vš nejlépe v oboru zemědělství, aj výhodou; možná spolup...

Agronom, vedoucí farmy - specialisté v oblasti agronomie

Bohdaneč
Farma Ostrov s.r.o.
30 000 Kč
Požadujeme: vzdělání v zemědělském nebo lesnické směru, samostatnost, zodpovědnost, schopnost vést lidi, znalost dotační problematiky výhodou, řidičské oprávnění b+t. vhodné i p...
před 2 měsíci

Agronom/ovocnář - specialisté v oblasti agronomie

Přimda
Kolowratovy sady s.r.o.
40 000 - 50 000 Kč
Alespoň 5 let praxe na obdobné pozici,časová flexibilita,samostatnost,komunikativnost