Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Strojvedoucí lokomotiv, vlaků v celé České republice

před 9 dny

Strojvedoucí - strojvedoucí lokomotiv, vlaků

Trutnov
České dráhy, a.s.
40 000 - 60 000 Kč
Budete pracovat na údržbě a opravách elektrických částí železničních vozidel a diagnostikovat, vyhledávat a odstraňovat závady na elektrických zařízeních. jedná se o 12 hodinové...
před 16 dny

Strojvedoucí lokomotiv, vlaků

Třebíč
Železnice Peštál s.r.o.
344 Kč / hodinu
Nástup možný ihned nebo dle domluvy. místo výkonu práce - dle domluvy - celá čr
před asi 2 měsíci

Česká Třebová
Náplň práce: budete řídit a obsluhovat nové moderní vlaky a budete zodpovědní za vedení vlaků a osobní dopravy. součástí vaší práce bude také komunikace a koordinace práce s ost...

GW Train Regio a.s.
50 000 - 60 000 Kč
Požadujeme: platná licence strojvedoucího motorové trakce s prokazatelnou praxí, zdravotní způsobilost dle vyhlášky č. 101/1995 sb., může být vyžadován výpis z rejstříku trestů ...