Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Svářeči v Jihlavě

před 19 dny

Svářeči

Polná
TKZ Polná, spol. s r.o.
35 000 Kč
před 21 dny

Železář do armovny - svářeči

Jihlava
Leube Beton s.r.o.
25 560 Kč
Popis pozice: - pracovník části armovna, připravující (svařováním, vázáním) dle dokumentace arkomoše pro výrobu požadujeme: - spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost...
před 21 dny

Svářeč - svářeči

Batelov
Zdeněk Chadim
25 000 - 30 000 Kč
První kontakt telefonicky.
před 21 dny

Zámečník- svářeč - svářeči

Rantířov
AUDORA, s.r.o.
22 000 - 35 000 Kč
Výroba ocelových konstrukcí, sváření co 2, práce v dílenských prostorách.
před 21 dny

Svářeč - zámečník - svářeči

Jihlava
KATRES spol. s r.o.
24 000 - 33 000 Kč
Svařování, zámečnické práce (obsluha pásové pily na kov, obsluha vrtačky). možnost práce přesčas. nabízíme: - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zajištění ubytování,...
před 21 dny

Svářeč, zámečník - svářeči

Jihlava
HAJKO, s.r.o.
21 300 Kč
Výhodou praxe v oboru, požadujeme fyzickou způsobilost, trestní bezúhonnost. 1. kontakt telefonicky k sjednání osobní schůzky.
před 27 dny

Svářeči

Jihlava
MOTORPAL, a.s.
28 000 - 30 000 Kč
Co bude náplní vaší práce: - ruční svařování dílů – kusová výroba, menší série - čištění a příprava svarových ploch - zámečnické a klempířské práce - údržba svařovacího zařízení...