Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Montážní dělníci ostatních výrobků ve Zlíně

před asi 2 měsíci

Montážní dělníci - montážní dělníci ostatních výrobků

Otrokovice
POLY SOLES FACTORY s.r.o.
22 500 - 24 500 Kč
Společnost vyrábějící pur podešve pro obuvnickou výrobu hledá zaměstnance na pozici montážní dělník. požadujeme spolehlivost, ochotu pracovat, dobrý zdravotní stav. nabízíme prá...

Zlín
AREA CONSTRUCTION s.r.o.
18 900 Kč
Nd místo výkonu práce bude dle zakázek, na území celé čr.

Napajedla
THERMONT spol. s r.o.
20 000 - 24 000 Kč
Požadavky: řp a vyučení v oboru strojním nebo stavebním výhodou náplň práce: výroba a montáž střešních světlíků, hliníkových oken a dveří.

Napajedla
22 000 - 26 000 Kč
Náplň práce: výroba a montáž střešních světlíků, hliníkových oken, dveří, zimních zahrad požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, práce ve výškách, schopnost čtení výkresové ...