Administrativní pracovník/ ce - pokladník/ce - odborní administrativní pracovníci a asistenti,

Administrativa / Administrativní pracovník/ ce - pokladník/ce - odborní administrativní pracovníci a asistenti

Společnost BM ČESKO s.r.o. - 001

Místo pracoviště bauMax ČR s.r.o. Praha Letňany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 875 - 60 875 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ ce - pokladník/ce - odborní administrativní pracovníci a asistenti (bauMax ČR s.r.o. Praha Letňany)

Kontakt: e-mail: Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Upřesňující informace:
Nástup: ihned

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Administrativní pracovník/ce, Pokladní/k.

Náplň práce: práce s pokladnou, přijímání a kontrola faktur, komunikace s nákupním a účetním oddělením, práce s trezorem.
Požadujeme: SŠ (maturitu), samostatnost, spolehlivost, praxe v účetnictví výhodou, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: HPP, zajímavé mzdové ohodnocení, samostatnou práci, možnost seberealizace. Vhodné pro OZP.
Nástup možný ihned, nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenkový paušál

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o. - 001

BM ČESKO s.r.o. - 001

IČO: 4335813
aktualizováno před asi rokem