Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci, Kroměříž

Administrativa / Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost FAKO spol. s r.o.

Místo pracoviště Kotojedská 2588, Kroměříž
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci (Kotojedská 2588, Kroměříž)

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: zapisování faktur, drobná fakturace, výběrová řízení - veřejné zakázky
- Požadujeme: znalost práce na PC (znalost MS Office), soběstačnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost
- Nabízíme: PD 6:15 -15:15 hod (11:30 - 12:30 polední přestávka), stravenkový paušál
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: příp. kontakt telefonicky Po-Pá (6:15 - 15:15 hod.) na tel. 602 561 344

Informace o společnosti FAKO spol. s r.o.

FAKO spol. s r.o.
Kotojedská 2588
Kroměříž

IČO: 18188711
www.fako.cz
aktualizováno před asi 2 roky