Administrativní pracovník/pracovnice- registrátor/registrátorka na oddělení registrace veterinárních léčivých přípravků - všeobecní administrativní pracovníci, Terezín

Administrativa / Administrativní pracovník/pracovnice- registrátor/registrátorka na oddělení registrace veterinárních léčivých přípravků - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost DYNTEC spol. s r.o.

Místo pracoviště Pražská 328, Terezín
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/pracovnice- registrátor/registrátorka na oddělení registrace veterinárních léčivých přípravků - všeobecní administrativní pracovníci (Pražská 328, Terezín)

Náplň práce:
- zpracovávání registrační dokumentace - žádosti o změnu registrace, prodloužení platnosti registrace,
- příprava registrace k odbornému posouzení,
- zpracování souhrnu údajů o přípravku (SPC), příbalové informace (PI), texty obalů,
- zpracování odborných požadavků distributorů veterinárních léčiv a státních autorit,
- podpora chodu procesů na oddělení, tvorba dokumentů.

Požadujeme:
VŠ vzdělání - bakalářský nebo magisterský studijní program v oboru přírodní vědy a nauky (chemické, biologické obory), technické vědy (chemické obory), lékařské vědy, veterinářství a veterinární prevence, farmacie,
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet - vyhledávání na webových stránkách),
- schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a preciznost,
- organizační schopnosti.

Výhodou (není podmínkou):
- zkušenosti s registrační dokumentací v oblasti veterinárních přípravků, včetně související legislativy,
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
- firemní kurzy anglického jazyka,
- stravenky, měsíční bonus za docházku

Nástup možný ihned.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail

Informace o společnosti DYNTEC spol. s r.o.

DYNTEC spol. s r.o.
Pražská 328
Terezín
41155
IČO: 47548002
aktualizováno před asi 2 roky