Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci, Hostišová

Administrativa / Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost OBEC HOSTIŠOVÁ

Místo pracoviště Hostišová - Horňák 100, Hostišová
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 11 838 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci (Hostišová - Horňák 100, Hostišová)

OBEC HOSTIŠOVÁ
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
na obsazení pozice
administrativní pracovník/pracovnice
místo výkonu práce: Obecní úřad Hostišová
Pracovní náplň
- vedení personální a mzdové agendy
- vedení pokladny, internetové bankovnictví, vystavování faktur
- evidence majetku, příprava inventarizace
- poplatková agenda (místní poplatky, správní poplatky, stočné, nájmy)
- obsluha pracoviště Czech POINT, vidimace a legalizace
- vedení agendy na úseku evidence obyvatel
- spolupráce při tvorbě právních předpisů obce – vyhlášky, vnitřní předpisy, formuláře atp.
- vedení agendy na úseku archivnictví, obsluha spisové služby
- správa webových stránek obce vč. elektronické úřední desky
- tvorba plakátů, pozvánek a jiných grafických materiálů obce
- další administrativní práce
Pracovně-právní vztah
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zkrácený úvazek 0,6
- zkušební doba 3 měsíce
- předpokládaný nástup červen 2022
Platové zařazení
dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 9
Požadavky
- střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání ekonomického směru nebo obdobného zaměření
- velmi dobrá uživatelská znalost PC (Windows, MS Office, Internet Explorer, Outlook Express atd.)
- dobrá znalost právních předpisů na úseku mzdové a personální agendy
- znalost daňového zákona, zákona o místních poplatcích
- znalost správního řádu, zákona o obcích a zákona o rozpočtových pravidlech územních celků výhodou
- ochota se vzdělávat
- komunikativnost, schopnost jednání s lidmi, organizační schopnosti
- zvláštní odborná způsobilost výhodou
Předpoklady uchazeče
- státní občanství České republiky, v případě cizího státního občanství trvalý pobyt v České republice
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- znalost jednacího jazyka (český jazyk)
Přihláška k výběrovému řízení
Náležitosti písemné přihlášky
. jméno, příjmení, titul uchazeče
. datum a místo narození uchazeče
. státní příslušnost uchazeče
. místo trvalého pobytu uchazeče
. číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
. datum a podpis uchazeče
Přílohy k přihlášce
. životopis s uvedením výstižných charakteristik dosavadních zaměstnání a odborných znalostí, zkušeností a dovedností uvedených v požadavcích zaměstnavatele
. výpis s evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
. úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
. souhlas s nakládáním s osobními údaji dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
Tiskopis přihlášky k výběrovému řízení se souhlasem s nakládáním s osobními údaji si uchazeči mohou stáhnout na www.hostisova.cz nebo vyzvednout v úředních hodinách na Obecním úřadě Hostišová.
Přihlášky zasílejte poštou na adresu Obecní úřad Hostišová, Hostišová – Horňák 100, 763 01 Mysločovice nebo osobně odevzdejte v termínu do 6. 5. 2022 v zalepené obálce označené nápisem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – NEOTVÍRAT“.
Kontaktní osoba: Marta Smolková, tel.: 725 121 105, e-mail:
V Hostišové dne 13. 4. 2022
Marta Smolková
starostka obce Hostišová
Vyvěšeno dne: 13. 4. 2022

Informace o společnosti OBEC HOSTIŠOVÁ

Hostišová - Horňák 100
Hostišová
76301
IČO: 568562
aktualizováno před asi 2 roky