Analytik/čka is/it - systémoví analytici, Sezimovo Ústí

Informační technologie / Analytik/čka is/it - systémoví analytici

Společnost KOVOSVIT MAS Management, a.s.

Místo pracoviště náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Analytik/čka is/it - systémoví analytici (náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí)

Náplň práce:
- řízení požadavků klíčových uživatelů ERP
- řízení projektů v IT
- návrh efektivního běhu informačního systému
- aplikace moderních metod
- zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení problémů
- analýza procesů a potřeb organizace
- návrh nápravných řešení
- technologie SQL , MS Excel, UML, ETL.

CO SI PŘEDSTAVUJEME, ŽE NÁM NABÍDNETE?
- VŠ vzdělání matematického nebo IT směru
- praxe v oboru 2 roky a více
- znalost SQL (MS SQL a Informix výhodou)
- znalost MS Windows Server prostředí
- excel na odborné úrovni
- znalost skladového hospodářství
- znalost PHP, Nette, Doctrine2
- analytické myšlení
- znalost Linux Server prostředí (RedHat, Ubuntu)
- psaní skriptů v ShellScriptu
- znalost alespoň základních principů ERP ve velké společnosti
- zkušenosti s podnikovými procesy ve výrobní firmě
- znalost podvojného účetnictví a účetní osnovy
- znalost IS MAX a Informix.

Nabízíme:
- zázemí tradiční strojírenské společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- práce na HPP
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- odměny při životních a pracovních výročích
- náborový příspěvek za doporučení
- závodní stravování
- penzijní připojištění
- závodní lékař
- Multisport kartu.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 16:00 hod.), e-mailem.

Informace o společnosti KOVOSVIT MAS Management, a.s.

KOVOSVIT MAS Management, a.s.
náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
39102
IČO: 7398778
aktualizováno před asi rokem