Analytik/čka is/it - systémoví analytici, Sezimovo Ústí

Informační technologie / Analytik/čka is/it - systémoví analytici

Společnost KOVOSVIT MAS Management, a.s.

Místo pracoviště náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Analytik/čka is/it - systémoví analytici (náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí)

Náplň práce:
- řízení požadavků klíčových uživatelů ERP
- řízení projektů v IT
- návrh efektivního běhu informačního systému
- aplikace moderních metod
- zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení problémů
- analýza procesů a potřeb organizace
- návrh nápravných řešení
- technologie SQL , MS Excel, UML, ETL.

CO SI PŘEDSTAVUJEME, ŽE NÁM NABÍDNETE?
- praxe v oboru 2 roky a více
- znalost SQL (MS SQL a Informix výhodou)
- Excel na odborné úrovni
- znalost PHP, Nette, Doctrine2
- analytické myšlení
- znalost Linuxu
- znalost alespoň základních principů ERP ve velké společnosti
- zkušenosti s podnikovými procesy ve výrobní firmě.

Nabízíme:
- zázemí tradiční strojírenské společnosti
- týdenní pracovní doba 37,5 hod.
- práce na HPP
- 5 týdnů dovolené
- odměny při životních a pracovních výročích
- závodní stravování/příspěvek na stravování
- penzijní připojištění
- zvýhodněný tarif u operátora
- MultiSport karta
- odměna za doporučení
- celozávodní dovolená
- slevy u partnerů a další benefity.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Informace o společnosti KOVOSVIT MAS Management, a.s.

KOVOSVIT MAS Management, a.s.
náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
39102
IČO: 7398778
aktualizováno před 4 měsíci