Ap/ar účetní se znalostí anglického jazyka - účetní finanční a investiční, Třebíč

/ Ap/ar účetní se znalostí anglického jazyka - účetní finanční a investiční

Společnost Benteler ČR s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Budischowského 1072, Třebíč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Ap/ar účetní se znalostí anglického jazyka - účetní finanční a investiční (Budischowského 1072, Třebíč)

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE
Zpracování dodavatelských faktur – AP / příchozích plateb – AR
Zpracování upomínek – AP / řešení rozdílů v platbách a jejich připomínání zákazníkům – AR
Komunikace s dalšími interními odděleními a dodavateli

POŽADUJEME
VŠ/SŠ v oblasti financí, účetnictví nebo jiném ekonomickém oboru
Plynulou angličtinu (psanou i mluvenou)
Předchozí zkušenosti s prací v SAPu a v oblasti AP/AR velkou výhodou
Znalost MS Office
Schopnost efektivně komunikovat (osobně, telefonicky, přes e-maily)
Ochotu a schopnost pracovat v týmu

NABÍZÍME
Atraktivní plat
Paušální stravenky
Podmínky pro sladění práce a osobního života – flexibilní pracovní doba, částečný home office, desk sharing
Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
Odměnu při dosažení dobrého hospodářského výsledku v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
Příjemnou pracovní atmosféru a lidský přístup ze strany vedení
Možnost kariérního postupu

PŘIPOJTE SE K NAŠÍ RODINNÉ FIRMĚ A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NOVÉHO CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB V TŘEBÍČI!
Datum nástupu: Dohodou

Informace o společnosti Benteler ČR s.r.o.

Benteler ČR s.r.o.
Budischowského 1072
Třebíč
674 01
IČO: 63145936
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Ap/ar účetní se znalostí anglického jazyka - účetní finanční a investiční