Ap/ar účetní se znalostí anglického jazyka - účetní finanční a investiční, Třebíč

Ap/ar účetní se znalostí anglického jazyka - účetní finanční a investiční

Společnost Benteler ČR s.r.o.

Místo pracoviště Budischowského 1072, Třebíč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ap/ar účetní se znalostí anglického jazyka - účetní finanční a investiční (Budischowského 1072, Třebíč)

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE
Zpracování dodavatelských faktur – AP / příchozích plateb – AR
Zpracování upomínek – AP / řešení rozdílů v platbách a jejich připomínání zákazníkům – AR
Komunikace s dalšími interními odděleními a dodavateli

POŽADUJEME
VŠ/SŠ v oblasti financí, účetnictví nebo jiném ekonomickém oboru
Plynulou angličtinu (psanou i mluvenou)
Předchozí zkušenosti s prací v SAPu a v oblasti AP/AR velkou výhodou
Znalost MS Office
Schopnost efektivně komunikovat (osobně, telefonicky, přes e-maily)
Ochotu a schopnost pracovat v týmu

NABÍZÍME
Atraktivní plat
Paušální stravenky
Podmínky pro sladění práce a osobního života – flexibilní pracovní doba, částečný home office, desk sharing
Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
Odměnu při dosažení dobrého hospodářského výsledku v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
Příjemnou pracovní atmosféru a lidský přístup ze strany vedení
Možnost kariérního postupu

PŘIPOJTE SE K NAŠÍ RODINNÉ FIRMĚ A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NOVÉHO CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB V TŘEBÍČI!
Datum nástupu: Dohodou

Informace o společnosti Benteler ČR s.r.o.

Benteler ČR s.r.o.
Budischowského 1072
Třebíč
674 01
IČO: 63145936
aktualizováno před více než 2 roky