Asistent/ka jednatele v developerské společnosti - odborní asistenti v administrativě, Zlín

Administrativa / Asistent/ka jednatele v developerské společnosti - odborní asistenti v administrativě

Společnost Downtown Invest s.r.o.

Místo pracoviště Potoky 552, Zlín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka jednatele v developerské společnosti - odborní asistenti v administrativě (Potoky 552, Zlín)

ASISTENTKA V DEVELOPERSKÉ SPOLEČNOSTI

Jsme dynamickou investiční společností zaměřenou na veškeré investice do nemovitostí v České republice a střední Evropě.

Z důvodu rozšíření našeho týmu hledáme spolehlivou a komunikativní kolegyni na HPP na pozici Asistentky jednatele v developerské společnosti.

Co NABÍZÍME?
- pracovní poměr na HPP v moderní kanceláři v centru Zlína
- zázemí silné prosperující společnosti s mnohaletou historií a nepřetržitým růstem
- jednotnou firemní kulturu včetně projektů zaměřených na společenskou odpovědnost
- pozitivní dynamický tým spolupracovníků
- zaměstnanecké výhody a benefity (telefon, PC, auto..)
- odpovídající platové ohodnocení
Co POŽADUJEME?
- SŠ/VOŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
- příjemné a seriózní vystupování
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- uživatelská znalost práce v programech MS World, Excel, PowerPoint, Outlook
- pozitivní energii, chuť pracovat a učit se novým věcem
- výhodou znalost bankovních a finančních produktů či realitních obchodů
- časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- aktivní znalost německého jazyka
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ZODPOVĚDNOSTI
- zajištění plynulého chodu kanceláře
- vedení běžné firemní agendy
- správa zakázek, vedení pokladní knihy
- příprava zprostředkovatelských/depozitních smluv
- komunikace s developerem/právním/účetním oddělením
- telefonický i osobní kontakt s klienty (představení naší společnosti a našich služeb)
- domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
- práce s interním systémem, databází klientů a nemovitostí (vkládání, filtrování, párování, vyhledávání atd.)
- spolupráce při zpracování poptávek, kalkulací a dalších podkladů.

Informace o společnosti Downtown Invest s.r.o.

Downtown Invest s.r.o.
Potoky 552
Zlín
76001
IČO: 3107001
aktualizováno před asi rokem