Asistent/ka jednatele - všeobecní administrativní pracovníci, Olomouc

Administrativa / Asistent/ka jednatele - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost ZdravýPodnik s.r.o.

Místo pracoviště U botanické zahrady 828, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka jednatele - všeobecní administrativní pracovníci (U botanické zahrady 828, Olomouc)

Náplň práce:
- veškerá administrativa firmy (vedení dokumentace, obsluha kancelářských strojů)
- fakturace, zadávání a kontrola příchozích a odchozích plateb, kontrola cashflow, inventarizace majetku, vedení podnikové pokladny, tvorba objednávek, příprava smluv a jiných formálních dokumentů pro vedení společnosti
- příprava podkladů pro externí účetní firmu
- správa malých dotačních projektů
- komunikace s klienty, zaměstnanci a úřady
- pomoc při úpravě webových stránek
- objednávka materiálu
- správa rezervačního systému Reservio

Požadavky:
- SŠ (obor ekonomie, administrativa výhodou)
- VŠ v oboru výhodou
- dřívější praxe v administrativě velkou výhodou
- pečlivost, loajálnost, spolehlivost

Zkrácená pracovní doba: 4 dny v týdnu
Nástup možný od 1. 10. 2021.
Zam. výhody: Firemní notebook a mobil, proplacené odborné kurzy.

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ZdravýPodnik s.r.o.

ZdravýPodnik s.r.o.
U botanické zahrady 828
Olomouc
77900
IČO: 1942808
aktualizováno před více než 2 roky