Asistent/ka prodeje - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení, Teplice

Obchod a cestovní ruch / Asistent/ka prodeje - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Společnost TURBO PIZZA, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště 28. října 419, Teplice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka prodeje - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení (28. října 419, Teplice)

Oblíbená pobočka TURBO PIZZA v Teplicích přijme do svých řad novou posilu.
Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, nebo emailem.

Informace o společnosti TURBO PIZZA, s.r.o.

TURBO PIZZA, s.r.o.
28. října 419
Teplice
41501
IČO: 3643395
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Asistent/ka prodeje - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

28. října 419 419
Teplice