Asistent/ka prodeje - pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení, Žatec

Služby / Asistent/ka prodeje - pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Společnost TURBO PIZZA, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště třída Obránců míru 243, Žatec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka prodeje - pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení (třída Obránců míru 243, Žatec)

místo výkonu práce: Obránců Míru 243 Žatec
Oblíbená pobočka TURBO PIZZA v Žatci přijme do svých řad novou posilu.
Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
kontakt: tel.:778433353, e-mail:

Informace o společnosti TURBO PIZZA, s.r.o.

TURBO PIZZA, s.r.o.
třída Obránců míru 243
Žatec
43801
IČO: 3643395
aktualizováno před 8 měsíci