Asistent/ka soudce - trestní úsek odvolací - asistenti soudců, Ústí nad Labem

Právo / Asistent/ka soudce - trestní úsek odvolací - asistenti soudců

Společnost KRAJSKÝ SOUD V ÚSTÍ NAD LABEM

Místo pracoviště Národního odboje 1274, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 28 030 - 40 720 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka soudce - trestní úsek odvolací - asistenti soudců (Národního odboje 1274, Ústí nad Labem)

Požadujeme:
dokončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oblasti práva získané v ČR - hlásit se mohou i ti, kteří v nejbližší době vzdělání teprve dokončí
trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost
právní praxe vítána z prvostupňové agendy
Náplň práce:
provádění úkonů souvisejících s rozhodovacími činnostmi při výkonu soudnictví v rozsahu vymezeném zákonem
pro přiděleného soudce výkon právních expertiz a dalších odborných právnických činností spojených s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech a úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi

Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod:
nástup od 1.3.2022 či dohodou
plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 13. platové třídy dle Katalogu prací a po zapracování možnost osobního příplatku
sebevzdělávání prostřednictvím Justiční akademie
práci v mladém kolektivu
vstřícný přístup a pomoc při zaučení
možnost jmenování soudcem po složení justiční zkoušky a dovršení věku 30 let
společné kulturní akce v rámci justice
PP na dobu určitou na půl roku a poté na neurčito
zvláštní prémie, dovolená ve výši 25 dnů, pravidelné odměny, stravenky, indispoziční volno ve výši 5 dnů, příspěvek na dovolenou, kulturní a sportovní akce z FKSP, bezúročné půjčky, možnost vzdělávání a přesunu na vyšší pozice.
Kontakt:
telefonicky nebo na e-mail.

Informace o společnosti KRAJSKÝ SOUD V ÚSTÍ NAD LABEM

KRAJSKÝ SOUD V ÚSTÍ NAD LABEM
Národního odboje 1274
Ústí nad Labem
40003
IČO: 215708
aktualizováno před asi 2 roky