Asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci, Valašské Meziříčí

Administrativa / Asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost BEplan finanční plánování s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Zašovská 750, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 150 - 200 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci (Zašovská 750, Valašské Meziříčí)

Náplň práce
komunikace se stávající klientelou
práce v interním systému
administrativa a příprava podkladů
příprava smluv

Požadujeme
uživatelská znalost na PC
Základní znalost MS Word a Excel
organizační a komunikační schopnosti
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a příjemné vystupování
chuť učit se novým věcem

Nabízíme
možnost práce na DPČ, DPP
flexibilní pracovní dobu
kariérní posun
teambuilding a společné akce
možnost přivýdělku pro ženy na mateřské dovolené nebo studenty
podrobné zaškolení kolegy s několikaletou praxí

Strukturovaný životopis zasílejte na uvedený e-mail.
ov. 8.10.

Informace o společnosti BEplan finanční plánování s.r.o.

BEplan finanční plánování s.r.o.
Zašovská 750
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 5779944
aktualizováno před více než 2 roky