Asistent v ambulantních a terénních sociálních službách - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče, Kutná Hora

Zdravotnictví / Asistent v ambulantních a terénních sociálních službách - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Společnost Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Místo pracoviště Hornická 209, Kutná Hora
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent v ambulantních a terénních sociálních službách - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče (Hornická 209, Kutná Hora)

ROZŠIŘUJEME TÝM V KUTNÉ HOŘE,
hledáme další kolegy a kolegyně na pozici

ASISTENT V AMBULANTNÍCH A TERÉNNÍCH SLUŽBÁCH
PRO LIDI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM
(SOCIÁLNÍ REHABILITACE A PODPORA SAMOSTATNÉHO BYDLENÍ)

POPIS POZICE:
Asistent poskytuje přiměřenou míru potřebné podpory lidem s mentálním postižením či lidem s duševním onemocněním v jejich domácnostech, v terénu. Pravidelně konzultuje průběh asistence s klíčovým pracovníkem, vede záznamy z průběhu služby. Asistence časově flexibilně a přirozeně nasedají na potřeby klientů služby.

MÍSTO: Kutná Hora a okolí

ÚVAZEK: pracovní smlouva, částečný úvazek

NABÍZÍME:
x smysluplnou a různorodou práci,
x přátelské pracovní prostředí,
x zázemí stabilní organizace (v regionu fungujeme již 20 let),
x odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi,
x flexibilní pracovní dobu,
x možnost podílet se na evropských projektech,
x zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc,
x nástupní mzdu od 26.000 při plném úvazku, s pravidelným navyšováním; při DPP 160/hod.

POŽADUJEME:
x pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním,
x pracovitost, samostatnost, odpovědnost,
x schopnost sebereflexe, otevřenost,
x kreativní myšlení a flexibilitu,
x schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce),
x schopnost spolupracovat v týmu.

VZDĚLÁNÍ:
o základní, středoškolské,
o výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách - (§ 116),
o možný souběh s dokončovaným studijním oborem,
o řidičský průkaz sk. B.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

Od 29.5.2023 nám můžete zasílat e-mailem svůj profesní životopis.
Těšíme se na Vás!

NÁSTUP: dle dohody

KONTAKT:
Kontaktní osoba: Bc. Marcela Rusková
Tel.: 773 391 190
Adresa: Rytmus Střední Čechy o.p.s., F. V. Mareše 2056, 256 01 Benešov
Více informací o organizaci: http://www.rytmusstrednicechy.cz

Informace o společnosti Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Hornická 209
Kutná Hora
28401
IČO: 27903508
aktualizováno před 11 měsíci