Asistenti obchodního zástupce - obchodní zástupci, Český Těšín

Obchod a cestovní ruch, Finance / Asistenti obchodního zástupce - obchodní zástupci

Společnost 1Filter s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 42, Český Těšín
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 18 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti obchodního zástupce - obchodní zástupci (Nádražní 42, Český Těšín)

POŽADUJEME: Výborné komunikační dovednosti, samostatnost, znalost polského jazyka výhodou.
NABÍZÍME: Práci v zavedené společnosti, přátelský a profesionální kolektiv, telefon, motivující prémie. Práci pouze v pracovní dny po-pá (svátky, víkendy volné), možnost práce v systému home office
NÁPLŇ PRÁCE: Aktivní telefonický kontakt se zákazníky, zápis do PC, koordinace s elektronickým kalendářem, vyhledávání nových zákazníků na webu, příprava a tvorba cenových nabídek
Životopis spolu s fotografií zašlete na:

Informace o společnosti 1Filter s.r.o.

1Filter s.r.o.
Nádražní 42
Český Těšín
73701
IČO: 26727455
aktualizováno před více než rokem