Autoklempíři / karosáři - karosáři a autoklempíři, Nový Jičín

Výroba a provoz, Služby / Autoklempíři / karosáři - karosáři a autoklempíři

Společnost AUTOKLEVER spol. s r.o.

Místo pracoviště Hřbitovní 996, Nový Jičín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Autoklempíři / karosáři - karosáři a autoklempíři (Hřbitovní 996, Nový Jičín)

z: 2.3.2020 a: 3.9.2020
Vaší hlavní náplní bude lícování karosérii, vyhledávání deformit karosérií, oprava a výměna deformovaných dílů.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- SOU vyučení v oboru
- praxi v oboru, praxe v oblasti diagnostiky vozidel
- řidičský průkaz sk. B
- platný svářečský průkaz
- spolehlivost, samostatnost a loajalitu
- trestní bezúhonnost
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
- práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném kolektivu, dynamickém kolektivu
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky
Kontakt: Marie Košíková, telefonicky v pracovní dny Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod. na č.: 774 614 086, e-mail:

Informace o společnosti AUTOKLEVER spol. s r.o.

AUTOKLEVER spol. s r.o.
Hřbitovní 996
Nový Jičín
74101
IČO: 47974486
aktualizováno před více než 3 roky