Balič / balička (vyhrazeno pro ozp) - ruční baliči, plniči a etiketovači, Fryčovice

Výroba a provoz / Balič / balička (vyhrazeno pro ozp) - ruční baliči, plniči a etiketovači

Společnost LPNH Capital s.r.o.

Místo pracoviště Fryčovice 135, Fryčovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 500 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Balič / balička (vyhrazeno pro ozp) - ruční baliči, plniči a etiketovači (Fryčovice 135, Fryčovice)

A16 z:27/1/2023 (vyhrazeno pro OZP)
Náplň práce:
- balení balíků pro internetový obchod
- balíky s váhou do 5 kg.
Výhodou:
- zkušenosti s balením balíků
Nabízíme:
- pracovní dobu 7:00-15:00 hod.
- zaměstnaneckou slevu na nákup firemního sortimentu
- prémie, odměny.
Kontakt telefonicky.

Informace o společnosti LPNH Capital s.r.o.

LPNH Capital s.r.o.
Fryčovice 135
Fryčovice
73945
IČO: 7429142
aktualizováno před asi rokem