Barman - barmanka - barmani a příbuzní pracovníci, Špindlerův Mlýn

Obchod a cestovní ruch / Barman - barmanka - barmani a příbuzní pracovníci

Společnost OREA HOTELS s.r.o.

Místo pracoviště Špindlerův Mlýn 280, Špindlerův Mlýn
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 22 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Barman - barmanka - barmani a příbuzní pracovníci (Špindlerův Mlýn 280, Špindlerův Mlýn)

BARMAN - BARMANKA
Náplň práce:
Obsluha hostů
Aktivní prodej nabízených nápojů
Příprava a úklid svěřeného střediska

Požadavky:
Praxe v oboru výhodou
Znalost NJ,AJ výhodou
Příjemné vystupování

Nabízíme: stravu zdarma, výhodné ubytování, příspěvek na penzijní připojištění, pobyt na OREA hotelech za 270 Kč/noc/os. a další

Telefonovat pondělí - pátek 9:00 - 17:00 hod.

Informace o společnosti OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.
Špindlerův Mlýn 280
Špindlerův Mlýn
54351
IČO: 27176657
aktualizováno před asi 2 roky