Bezpečnostní partner dm drogerie - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Zlín

Obrana a ochrana / Bezpečnostní partner dm drogerie - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost GADO, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Tyršovo nábřeží 5496, Zlín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 145 - 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní partner dm drogerie - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Tyršovo nábřeží 5496, Zlín)

Místo výkonu práce:
nám. Práce 2523, nám. Míru 174,
Čepkov, Tyršovo nábř. 5496, 760 01 Zlín

nástup možný IHNED

Požadujeme:
věk nad 18 let,
řidičský průkaz skupiny B, čistý výpis z RT,
základy práce na PC pro kamerový systém,
odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu, rozhodnost a odpovědnost,
praxe v security a certifikát strážného výhodou

Náplň práce:
práce na kamerovém systému,
stahování a vyhodnocování kamerových záznamů /bezpečnostních rizik,
komunikace s Policií ČR a MP

Nabízíme :
práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP, odpovídající platové ohodnocení,
flexibilní pracovní dobu, pomoc při zajištění certifikátu strážného,
jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení,

Prvotní kontakt je nutný telefonicky: Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 722 364 391 Ivana Opělová, nebo posílejte žádost s životopisem na e-mail:
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
Tyršovo nábřeží 5496
Zlín
76001
IČO: 28317432
aktualizováno před asi rokem