Bezpečnostní partner dm drogerie - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Zlín

Obrana a ochrana / Bezpečnostní partner dm drogerie - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost Protektia s.r.o.

Místo pracoviště náměstí Práce 2523, Zlín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní partner dm drogerie - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (náměstí Práce 2523, Zlín)

Požadujeme:
věk nad 18 let,
řidičský průkaz skupiny B, čistý výpis z RT,
základy práce na PC pro kamerový systém,
odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu, rozhodnost a odpovědnost,
praxe v security a certifikát strážného výhodou

Náplň práce:
práce na kamerovém systému,
stahování a vyhodnocování kamerových záznamů /bezpečnostních rizik,
komunikace s Policií ČR a MP

Nabízíme :
práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP, odpovídající platové ohodnocení,
flexibilní pracovní dobu, pomoc při zajištění certifikátu strážného,
jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení,
nástup možný IHNED

Místo výkonu práce: nám. Práce 2523, nám. Míru 174, Čepkov, Tyršovo nábř.5496, 760 01 Zlín.

Prvotní kontakt je nutný telefonicky: Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 722 364 391 Ivana Opělová, nebo posílejte žádost s životopisem na e-mail:
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.
náměstí Práce 2523
Zlín
76001
IČO: 46965076
aktualizováno před asi rokem