Bezpečnostní pracovník/detektiv prodejny - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur,

Obrana a ochrana / Bezpečnostní pracovník/detektiv prodejny - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

Místo pracoviště ČOS - Česká ochranná společnost a.s. Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní pracovník/detektiv prodejny - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (ČOS - Česká ochranná společnost a.s. Praha)

Kontakt: e-mail: , tel.: 731 435 435 (volejte od 8-15:30 hodin)

Upřesňující informace:
Místo výkonu Praha 4
Náplň práce
- jedná se o zajímavou práci v příjemném prostředí prodejen s textilem
- kontrolní pochůzková činnost v rámci prodejná plochy
- pracovní doba 12-ti hodinová směna 9,00 až 21,00 hodin
- spolehlivost a dochvilnost

Požadujeme :
- dovršení minimálně 18-ti let věku - výhodou
- výpis z RT

Nabízíme :
- pracovní uplatnění s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu i pro zájemce pobírající
invalidní důchod /OZP, OZZ/ na hlavní pracovní poměr
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání

V případě zájmu prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
NECHODIT NA POBOČKU.
Na telefonní hovor po 16,00 hodině reagujeme následující den.

Pracovní úvazek: plný, zkrácený počet hodin týdne dle domluvy.

Informace o společnosti ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

IČO: 25853317
aktualizováno před více než 2 roky