Celní deklarant / deklarantka - celní deklaranti, Týniště nad Orlicí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Celní deklarant / deklarantka - celní deklaranti

Společnost ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

Místo pracoviště V. Opatrného 1050, Týniště nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Celní deklarant / deklarantka - celní deklaranti (V. Opatrného 1050, Týniště nad Orlicí)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail telefonicky nebo osobně na pracovišti.
POŽADUJEME:
- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru (popř. prokazatelná praxe)
- zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- dobrá znalost MS Excel a práce na PC
- ochota učit se novým věcem, teamová spolupráce.
NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava podkladů pro celní řízení - export/import
- ověřování správnosti deklarovaných zásilek
- kontrola a dodržování celních předpisů
- evidence a potvrzování původu zboží
- zpracování dat pro Intrastat
- příprava/zpracování dat pro účely daň. přiznání k DPH.
NABÍZÍME:
- zázemí mezinárodní společnosti.
- dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy
- pružná pracovní doba.
- benefity v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda, možnost příspěvku na penzijní připojištění a jiné, dle kolektivní smlouvy.

Informace o společnosti ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
V. Opatrného 1050
Týniště nad Orlicí
51721
IČO: 4468562
aktualizováno před téměř 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Administrativa