Číšníci a servírky, Těrlicko

Obchod a cestovní ruch / Číšníci a servírky

Společnost Reindeer, s.r.o.

Místo pracoviště Chatová 102, Těrlicko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 140 Kč / hodinu
Požadované vzdělání Číšník, servírka

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšníci a servírky (Chatová 102, Těrlicko)

Hledáme obsluhu do restaurace Ski Wake Resort
Pracovní doba: krátký a dlouhý týden,
Požadavky: platný průkaz pracovníka v potravinářství, , vyučení či praxe v oboru vítaná, flexibilita, profesionální a pozitivní přístup k zákazníkům a kolegům,
Pracovní náplň: obsluha zákazníků, zodpovědnost za odpovídající servis zákazníkům, práce s pokladnou, odpovědnost za kasu, dodržování hygieny a čistoty na pracovišti,
Nabízíme: zvýhodněné stravování, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení

Zájemci o práci mohou zaslat životopis e-mailem:

Informace o společnosti Reindeer, s.r.o.

Reindeer, s.r.o.
Chatová 102
Těrlicko
73542
IČO: 10842969
aktualizováno před více než rokem