Číšník-servírka - číšníci a servírky, Hluboká nad Vltavou

Obchod a cestovní ruch / Číšník-servírka - číšníci a servírky

Společnost Premium Hotels & Resorts a.s.

Místo pracoviště Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník-servírka - číšníci a servírky (Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou)

Zámecký hotel Štekl**** hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na pozici Číšník/Servírka.
Náplň práce: obsluha hostů v hotelové restauraci, zajištění obsluhy při svatbách a firemních akcích.
Požadujeme:
- hovorová znalost anglického jazyka na úrovni restaurace, němčina výhodou,
- praxe v oboru min. 2 roky,
- loajalita, spolehlivost, flexibilita a profesionalita,
- příjemné vystupování.
Nabízíme:
- práci v atraktivním prostředí v bezprostřední blízkosti zámku Hluboká,
- možnost profesního vzdělávání,
- zaměstnanecké slevy na služby wellness, fitnes zdarma,
- odpovídající platové ohodnocení, mimořádné odměny, placené přesčasy,
- systém služeb krátký/dlouhý týden.

Informace o společnosti Premium Hotels & Resorts a.s.

Premium Hotels & Resorts a.s.
Bezručova 141
Hluboká nad Vltavou
37341
IČO: 24747092
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Číšník-servírka - číšníci a servírky

Bezručova 141 141