Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní, Olomouc

Obrana a ochrana / Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost S.O.S. akciová společnost, Olomouc

Místo pracoviště Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní (Olomouc)

Pracoviště: Olomouc. Nástup možný ihned. Vhodné pro OZP.
Nástup možný ihned
Požadované vzdělání SŠ s maturitou
HPP 37,5 hodin/týden - nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny
Mzda: 22.000,- Kč
Náplň práce:
- Výjezdy na kontrolu střežených objektů
- Kontrolní a patrolovací činnosti
- Převozy cenných zásilek
- Administrativní práce
Požadavky:
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zbrojní průkaz skupiny D - možnost dodělat během zkušební doby
- Certifikát "STRÁŽNÝ (68-008-E)" - možnost dodělat během zkušební doby
- Dobré komunikační schopnosti
- Odolnost proti stresu
- Znalost místopisu Olomouce a okolí výhodou
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Trestní bezúhonnost
- Časová flexibilita (směnný provoz)
- Praxe v oboru výhodou

Životopisy posílejte POUZE na:

Informace o společnosti S.O.S. akciová společnost, Olomouc

S.O.S. akciová společnost, Olomouc

Olomouc

IČO: 43965181
aktualizováno před asi rokem