Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní, Olomouc

Obrana a ochrana / Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost S.O.S. akciová společnost, Olomouc

Místo pracoviště Holická 557, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 24 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní (Holická 557, Olomouc)

Požadavky:
- řidičský průkaz skupiny B
- zbrojní průkaz skupiny D - možnost dodělat během zkušební doby
- certifikát "STRÁŽNÝ (68-008-E)" - možnost dodělat během zkušební doby
- SŠ, SOU s maturitou
- dobré komunikační schopnosti
- odolnost proti stresu
- znalost místopisu Olomouce a okolí výhodou
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou

Náplň práce:
- výjezdy na kontrolu střežených objektů
- kontrolní a patrolovací činnosti
- převozy cenných zásilek
- administrativní práce

Nabízíme:
- možnost dlouhodobého pracovního úvazku na HPP
- směnný provoz (12 hod. směny)
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (možnost dlouhodobé spolupráce). Nástup možný ihned.
Uchazeči o zaměstnání zašlou svůj životopis na adresu:

Informace o společnosti S.O.S. akciová společnost, Olomouc

S.O.S. akciová společnost, Olomouc
Holická 557
Olomouc
77900
IČO: 43965181
aktualizováno před asi rokem