Kontroloři kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů),

Výroba a provoz / Kontroloři kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost Pridaj Group s.r.o.

Místo pracoviště Pridaj Group s.r.o. - okr. Kolín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontroloři kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Pridaj Group s.r.o. - okr. Kolín)

První kontakt:
Sztefek Radek, tel.: 777 415 121,
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 777 415 121 (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail:

Náplň práce:
Vizuální i mechanická kontrola kvality výroby automobilových dílů, oken, plastových dílů, rádii a jiných výrobků na automobil, třídící práce, sortování, pikování ve skladu.
Nutné pracovní vycestování do jiných měst Středočeského kraje (po zkušební době, hradi firma).

Požadavky:
Nutný dobrý zdravotní stav, zodpovědnost.

Pracovní doba:
Směny 12 hod, ranní 6:00 - 18:00 hod/ noční 18:00 - 6:00 hod.

Informace o společnosti Pridaj Group s.r.o.

Pridaj Group s.r.o.

IČO: 8206317
aktualizováno před 7 měsíci