Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Libchavy

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost EVROmat a.s.

Místo pracoviště Horní Libchavy 219, Libchavy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Horní Libchavy 219, Libchavy)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Horní Libchavy č.p. 219, 561 16 Libchavy
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- správná manipulace s materiálem a hotovými výrobky ve skladu
- správné a včasné zásobování
- zaskladňování a vyskladňování materiálu
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. B
- platný průkaz na VZV výhodou
- praxe v oboru (výhodou ne podmínkou)
- fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost
- praxe jako klempíř výhodu
NABÍZÍME:
- stravenky
- proplácení přesčasů
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Moravcová Veronika, tel.: 724 555 838, e-mail:

Informace o společnosti EVROmat a.s.

EVROmat a.s.
Horní Libchavy 219
Libchavy
56116
IČO: 25448455
aktualizováno před téměř 3 roky