Směnový/á vedoucí skladu - odborní fakturanti, Trhový Štěpánov

Finance, Administrativa / Směnový/á vedoucí skladu - odborní fakturanti

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště Nádražní 401, Trhový Štěpánov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 38 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Směnový/á vedoucí skladu - odborní fakturanti (Nádražní 401, Trhový Štěpánov)

Pracoviště: Trhový Štěpánov
Náplň práce: koordinace a vedení logistických operací skladu, řízení příjmu, skladování, výdeje zboží svěřeného úseku, zodpovědnost za činnost skladu, evidence zboží, řízení kolektivu dané směny, spolupráce s dalšími odděleními (výroba, obchod), dvousměnný provoz
Požadujeme: schopnost učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost, orientaci na cíl, časovou flexibilitu, schopnost týmové práce, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, min. výuční list (vzdělání v potravinářském oboru výhodou), znalost práce na PC, praxe v oblasti skladového hospodářství a potravinářském oborou výhodou, spolehlivost a zodpovědnost za dosažení stanovených cílů
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní české společnosti s 30-ti letou tradicí na trhu, odpovídající mzdové ohodnocení - základ 20.000 Kč + zákonné příplatky a osobní ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
První kontakt: e-mailem, telefonicky PO - PÁ 8:00 - 14:00
Životopisy zasílejte na email
První kontakt: telefonicky (Po - Pá 8:00 - 14:00), e-mailem zaslat životopis

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Nádražní 401
Trhový Štěpánov
25763
IČO: 18622437
aktualizováno před asi 2 roky