Dělníci pro montáž a výrobu letadel - mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení, Napajedla

Výroba a provoz / Dělníci pro montáž a výrobu letadel - mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

Společnost Zlín Aviation s.r.o.

Místo pracoviště 2. května 685, Napajedla
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělníci pro montáž a výrobu letadel - mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení (2. května 685, Napajedla)

Požadujeme: technické zaměření, praxe s montáží a výrobou letadel vítána, znalost výkresové dokumentace výhodou, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost, loajalita

Náplň práce: manuální montáž vnitřního vybavení letadel, kompletace interiéru, výroba dílů pro letadla

Nabízíme: neformální a přátelské prostředí, jednosměnný provoz, dlouhodobé zaměstnání, odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe, podpora profesního růstu, zaškolení zkušenými spolupracovníky

Informace o společnosti Zlín Aviation s.r.o.

Zlín Aviation s.r.o.
2. května 685
Napajedla
76361
IČO: 26301911
aktualizováno před více než rokem