Dělník/nice v elektrotechnice - předák - montážní dělníci mechanických zařízení, Lanškroun

Výroba a provoz / Dělník/nice v elektrotechnice - předák - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost Kitron Czech a.s.

Místo pracoviště Lanškroun
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/nice v elektrotechnice - předák - montážní dělníci mechanických zařízení (Lanškroun)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluha zařízení, montáže, vzhledová kontrola, testování, evidence činností, kontrola odvodů…
POŽADUJEME: manuální zručnost, zodpovědnost, trpělivost, dobrý zrak
NABÍZÍME:
- zajímavé noční příplatky, zvýšené příplatky za práci přesčas a o víkendech
- zajímavou a stabilní pracovní příležitost
- možnost profesního růstu
KONTAKT: telefonicky nebo osobně

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Kitron Czech a.s.

Kitron Czech a.s.

Lanškroun

IČO: 25968246
aktualizováno před téměř 2 roky