Dělník v pekárenské výrobě - smažená výroba - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků, Havířov

Výroba a provoz / Dělník v pekárenské výrobě - smažená výroba - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Společnost SEMAG spol. s r.o.

Místo pracoviště Lidická 886, Havířov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 26 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník v pekárenské výrobě - smažená výroba - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (Lidická 886, Havířov)

Máš rád vůni pečiva a jsi manuálně zručný? Pokud jsi spolehlivý a máš chuť se učit nové věci, přidej se k nám.

Náplň práce:
" volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - smažená výroba (koblihy, kapsy, rohlíčky)
" v případě potřeby výpomoc při výrobě jemného pečiva
" ranní a odpolední směny, pondělí - neděle
" vysoký podíl ruční práce
" vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou
" možnost finančního postupu

Požadujeme:
" minimálně vyučení
" pracovní morálku, spolehlivost
" výborné počty
" dobrou manuální zručnost
" zodpovědnost za vykonanou práci
" chuť pracovat, učit se novým věcem
" výborný zdravotní stav
" zdravotní průkaz pro práci s potravinami
" nabídka dlouhodobého zaměstnání, pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
" práci ve stabilní společnosti
" dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
" odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
" příplatek za práci o víkendu ve výši 20%
" příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
" dotovaná strava
" příspěvek na volnočasé aktivity
" firemní akce

Způsob kontaktu: předem telefonicky nebo e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti SEMAG spol. s r.o.

SEMAG spol. s r.o.
Lidická 886
Havířov
73601
IČO: 43962394
aktualizováno před 10 měsíci