Denní operátoři výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Cheb

Výroba a provoz / Denní operátoři výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost JSP International, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslový park 158, Cheb
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 27 100 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Denní operátoři výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Průmyslový park 158, Cheb)

Místo výkonu práce: Průmyslový park 158/11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: směnový cyklus (týden ranní směna x týden odpolední směna; ranní směna 6:00-14:00 h x odpolední směna 14:00-22:00 h; bez nočních směn, volné víkendy a svátky).

Náplň práce:
- navážení surovin a polotovarů (na expanzi), připravování a plnění aditiva do autoklávů
- spolupracování na prvním kroku expanze a řídizení druhého kroku expanze
- na jednotlivých pracovištích výroby (expanze,nakládka) pravidelně odebíraní vzorků,
- sledování kvality a průběhu výroby, provádění kontroly procesu a takto zjištěná data zaznamenávat
- obsluhování plnící linky a provádění její údržby
- připravování kamionů na nakládku a provádění samotné nakládky
- vykládání a přijímání zboží včetně příslušné dokumentace
- provádění pravidelné údržby a přestavby expanzní linky a prostoru nakládek
- kontrolování a čistění velkoobjemových, skladových vaků
- účastnění se a podílení se na měsíčních inventurách.

Požadujeme: SOU, SŠ vzdělání technického zaměření, zkušenosti ze směnného provozu výhodou, zručnost, iniciativa, flexibilita, samostatnost, chuť se učit novým věcem. Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, sick days, zdravotní fond a sportovní fond, závodní stravování, nápoje zdarma, odborná školení, příjemné a čisté pracovní prostředí. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti JSP International, s.r.o.

JSP International, s.r.o.
Průmyslový park 158
Cheb
35002
IČO: 26380102
aktualizováno před asi 2 roky