Dispečer/ka kamionové dopravy - dopravní dispečeři, Polička

Doprava, Administrativa / Dispečer/ka kamionové dopravy - dopravní dispečeři

Společnost STV TRANS, s.r.o.

Místo pracoviště Bořiny 1145, Polička
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dispečer/ka kamionové dopravy - dopravní dispečeři (Bořiny 1145, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: kompletní organizace a řízení mezinárodní kamionové přepravy ADR, plánování a organizace práce řidičů, komunikace se zákazníkem, řešení mimořádných událostí
kalkulace a realizace přeprav, objednávky a sledování zásilek
DALŠÍ POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání (doprava, ekonomie výhodou), praxe v dopravě / logistice podmínkou, orientace v právních a dalších předpisech pro řízení prací v oblasti silniční dopravy, řidičský průkaz sk. C výhodou, samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
NABÍZÍME: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, dobré mzdové podmínky a měsíční prémie za dobrou práci a nápady, částečný Home-office a časovou flexibilitu
KONTAKT: v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: telefonicky v pracovních dnech od 7-13 hod

Informace o společnosti STV TRANS, s.r.o.

STV TRANS, s.r.o.
Bořiny 1145
Polička
57201
IČO: 25148451
aktualizováno před asi 2 roky