Disponent /disponentka logistiky - úředníci ve skladech, Týniště nad Orlicí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Disponent /disponentka logistiky - úředníci ve skladech

Společnost ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

Místo pracoviště V. Opatrného 1050, Týniště nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Disponent /disponentka logistiky - úředníci ve skladech (V. Opatrného 1050, Týniště nad Orlicí)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail telefonicky nebo osobně na pracovišti.
POŽADUJEME:
- SŠ v oboru strojírenství, ekonomiky nebo podnikání
- znalost na obdobné pozici minimálně 3 roky
- znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou
- dobrá znalost MS Office a práce na PC
- znalost IS MAX výhodou
- flexibilitu, samostatnost, komunikativnost, cílevědomost, spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE:
- řeší dodávky materiálu do závodu - komunikuje s dodavateli
- vystavuje a odesílá objednávky/odvolávky na dodavatele/ zákazníky
- objednává přepravu
- vkládá a kontroluje kmenová data k přiděleným dílům/materiálům
- spolupracuje se skladem při přípravě expedice - tiskne štítky apod.
- vystavuje průvodní doklady k dodávkám, zásilkám - dodací listy, faktury
- sleduje splatnost faktur a urguje pohledávky
- odpovídá za obalová konta.
NABÍZÍME:
- zázemí mezinárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy
- pružnou pracovní dobu
- benefity v rámci programu Cafeterie, 5 týdnů dovolené
-13. mzda, možnost příspěvku na penzijní připojištění a jiné, dle platné kolektivní smlouvy.

Informace o společnosti ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
V. Opatrného 1050
Týniště nad Orlicí
51721
IČO: 4468562
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa