Disponent/-ka hotových dílů s nj/aj - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti, Bor

Doprava, Administrativa / Disponent/-ka hotových dílů s nj/aj - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

Společnost Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Místo pracoviště Vysočany 54, Bor
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Disponent/-ka hotových dílů s nj/aj - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti (Vysočany 54, Bor)

NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:
Komunikace se zákazníky
Zakládání zakázek a změn požadavků zákazníků
Plánování dodávek od našich dodavatelů a komunikace s nimi
Hlídání denních pohybů požadavků zákazníků, pro zajištění včasné reakce
Zástup vedoucí oddělení zejména v komunikaci se zákazníky
OD VÁS OČEKÁVÁME:
výbornou znalost německého a/nebo anglického jazyka
práce na PC
ukončené středoškolské vzdělání (maturita) nejlépe obchodně-podnikatelského směru
NABÍZÍME:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Informace o společnosti Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Vysočany 54
Bor
34802
IČO: 25224671
aktualizováno před více než 2 roky