Doplňovač/ka zboží - určeno pro ozp/ ozz - doplňovači zboží, Praha

Doprava, Obchod a cestovní ruch / Doplňovač/ka zboží - určeno pro ozp/ ozz - doplňovači zboží

Společnost BM ČESKO s.r.o. - 001

Místo pracoviště Chodovská 1549, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 900 - 52 900 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Doplňovač/ka zboží - určeno pro ozp/ ozz - doplňovači zboží (Chodovská 1549, Praha)

Kontakt: e-mail:

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici doplňovač/ka zboží. Pozice je určena pro osoby se zdravotním postižením/znevýhodněním.
Pracovní náplň: doplňování regálů, starost o kvalitní prezentaci zboží, kontrola zboží, pomoc při inventurách, přestavbách, roznášení letáků.
Požadujeme: alespoň základní vzdělání, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme: HPP, zajímavé mzdové ohodnocení, dobrý pracovní kolektiv, zázemí stabilní společnosti.
Nástup možný ihned.
Prosíme o zaslání Vašeho životopisu na e-mail

Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenkový paušál

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o. - 001

BM ČESKO s.r.o. - 001
Chodovská 1549
Praha
14000
IČO: 4335813
aktualizováno před asi rokem