Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda) - doplňovači zboží, Praha

Doprava, Obchod a cestovní ruch / Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda) - doplňovači zboží

Společnost ALVARAK GROUP a.s.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Chlumecká 2398, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 2 600 - 3 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda) - doplňovači zboží (Chlumecká 2398, Praha)

Hledáme: doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)
Náplň práce: doplňování a doobjednávání zboží na prodejně Hornbach, pořizování fotografií doplněných stojanů a jejich posílání na e-mail, popř. WhatsApp.
Pracovní doba: brigáda se bude vykonávat 1 x týdně po dobu 3 - 4 hodin, dny výkonu práce lze domluvit podle času a možností uchazeče.
Platové podmínky: rozsah mzdy je od 2600 Kč do 3000 Kč hrubého dle roční sezóny a četnosti návštěv uchazeče na prodejně.
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, znalost práce s e-mailem a WhatsApp.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Informace o společnosti ALVARAK GROUP a.s.

ALVARAK GROUP a.s.
Chlumecká 2398
Praha
19300
IČO: 25152700
aktualizováno před více než 2 roky