Elektrikář/elektromechanik - stavební a provozní elektrikáři, Jiřice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář/elektromechanik - stavební a provozní elektrikáři

Společnost HOEKO - Automotive s.r.o.

Místo pracoviště Jiřice 251, Jiřice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář/elektromechanik - stavební a provozní elektrikáři (Jiřice 251, Jiřice)

Náplň práce: elektromechanické opravy a údržba vstřikolisů a montážních linek, každodenní spolupráce s výrobou, preventivní prohlídky strojů, odstraňování zjištěných závad, upozorňování na nedostatky, evidence provedených prohlídek, oprav a výměn ND, montáž elektrických zařízení.
Požadujeme: SŠ, SOU vzdělání v oboru elektro, kvalifikace pro práci s elektrickými zařízeními, znalost mechaniky, technické povědomí, manuální zručnost, flexibilita, samostatmost, týmovost, pečlivost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem, čtení technické dokumentace.
Nabízíme: zázemí menší společnosti, podpora do začátku, zaučení zkušeným kolegou, možnost seberealizace, jednosměnný/dvousměnný provoz.
Kontakt možný osobně v místě výkonu práce Jiřice 251, 396 01 Humpolec, emailem nebo telefonicky 8-15.

Informace o společnosti HOEKO - Automotive s.r.o.

HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice 251
Jiřice
39601
IČO: 28063333
aktualizováno před 8 měsíci