Elektrokonstruktér - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři, Třebíč

Výroba a provoz / Elektrokonstruktér - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Společnost PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 162, Třebíč
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrokonstruktér - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (Průmyslová 162, Třebíč)

Náplň práce:
? návrhy nových a úprava stávajících technických řešení elektro části (MaR) dodávek spalovacích zařízení a kotelen
? zpracování projekční, výrobní a dodávkové dokumentace
? specifikace objednávek elektro komponent a kontrola dodaného elektromateriálu
? spolupráce s obchodním a servisním oddělením
? komunikace se zákazníky
? technická podpora pro servisní techniky a zákazníky

Požadavky:
? SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření, §6 dle vyhl. č. 50/1978 Sb (zkoušky možno dodělat při zaměstnání)
? schopnost samostatné tvůrčí práce v kreslícím 2D SW (PC Schematic po zaučení)
? znalost MS Office
? znalost AJ
? zodpovědnost za kvalitní, včasné a efektivní plnění úkolů
? dobré vystupování, komunikativnost, týmová práce, spolehlivost, nekonfliktnost, časová flexibilita
? řidičský průkaz sk.B
? flexibilní pracovní doba
? fixní mzda + odměny dle dosažených výsledků
? 25 dní dovolené
? příspěvek na stravování (závodní jídelna)
? mobilní telefon
? výhodné firemní tarify pro členy rodiny
? pravidelné teambuildingové akce a hezké pracovní dny
? sick days
? perspektiva profesního růstu

Informace o společnosti PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o.

PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o.
Průmyslová 162
Třebíč
67401
IČO: 27736814
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Elektrokonstruktér - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Průmyslová 162 162
Třebíč