Elektromechanik/kompletace mechanických dílů, Ostrava-Mariánské Hory

Elektromechanik/kompletace mechanických dílů

Společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Smluvní vztah jiné
Místo pracoviště Ostrava-Mariánské Hory

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik/kompletace mechanických dílů (Ostrava-Mariánské Hory)

Máš technické vnímání, základní znalost elektra, manuální zručnost a baví tě práce s aku šroubovákem?

Pak hledáme právě TEBE!

Zaručujeme ti zázemí skvělé společnosti, která si tě bude vážit. Práce není fyzicky náročná, je také vhodná pro ženy.

Pokud chceš, tak ti můžeme zajistit prohlídku výroby, ať víš, co tě čeká.

Tvoje pracovní náplň

  • kompletace mechanických dílů - konečný výrobek.

Požadujeme

  • elektrotechnické vzdělání
  • práce se základními měřicími přístroji
  • čtení technické dokumentace
  • zkušenosti s horkovzdušným a ručním pájením

Nabízíme

  • Hod. plat 130,- Kč úkolová prémie
  • 500 - 2000kč bonusy za produktivitu
  • práce v čistém prostředí
  • osobní a měsíční ohodnocení.
  • po zkušební době stravenky v hodnotě 70 Kč
  • 8 hodinová směna
  • příplatky za noc, přesčas, víkend a svátky

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám hned zavolat do kanceláře do

Ostravy na Tel.558 433 323/720 986 676 nebo nám zašli svůj životopis

E mail a my se ti obratem ozveme!

Informace o společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Ostrava-Mariánské Hory
70900
IČO: 5514681
aktualizováno před téměř 2 roky