Elektromontér - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení, Jevíčko

Výroba a provoz / Elektromontér - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost BLAUKOM CZ s.r.o.

Místo pracoviště Brněnská 336, Jevíčko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromontér - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (Brněnská 336, Jevíčko)

NÁPLŇ PRÁCE: elektromontážní práce v rámci celé EU
POŽADAVKY: flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou
NABÍZÍME: práci v české společnosti, možnost výdělku vč. cestovních náhrad až do výše 80.000 Kč, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, rozšíření znalostí v oboru elektro, získání, obnovení, popř. rozšíření § vyhlášky 50/1978 Sb., v platném znění zdarma, práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, místo výkonu práce Jevíčko, bezúročnou půjčku do 50.000 Kč, cestovní pojištění, kupóny uplatnitelné v rámci e-shopu, nadstandardní náhrady tuzemského stravného, sleva na drogistické zboží, možnost nákupu elektroinstalačního materiálu za velmi výhodné ceny, prostředí rodinné firmy a v neposlední řadě kariérní růst
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti BLAUKOM CZ s.r.o.

BLAUKOM CZ s.r.o.
Brněnská 336
Jevíčko
56943
IČO: 28824628
aktualizováno před asi 2 roky