Elektromontér - provozní elektromechanici, Napajedla

Výroba a provoz / Elektromontér - provozní elektromechanici

Společnost Fatra, a.s.

Místo pracoviště třída Tomáše Bati 1541, Napajedla
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromontér - provozní elektromechanici (třída Tomáše Bati 1541, Napajedla)

Náplň práce:
údržba výrobních strojů a zařízení - elektro a měření a regulace; identifikace a odstraňování závad výrobních strojů a zařízení; provádění preventivních prohlídek - vytipování potřebných ND; zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace
Požadavky:
SŠ, popř. učební obor se zaměřením elektro; platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 5, § 6; znalost provozu a údržby výrobních linek; orientace ve výkresové dokumentaci ; praxe v oboru 3 roky; znalost práce na PC: Word, Excel, Internet, even. E-plan, znalost řídících systémů Simatic; znalost AJ nebo NJ výhodou; samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, flexibilita, ochota k sebevzdělávání.
Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme zázemí a profesní seberealizaci v silné výrobní plastikářské společnosti; výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (např. 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na závodní stravování a další benefity v podobě zaměstnaneckých programů).

Informace o společnosti Fatra, a.s.

Fatra, a.s.
třída Tomáše Bati 1541
Napajedla
76361
IČO: 27465021
aktualizováno před 23 dny