Fe analyst/cae engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji, Praha

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Fe analyst/cae engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Společnost Ricardo Prague s.r.o.

Místo pracoviště Thámova 289, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 45 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fe analyst/cae engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji (Thámova 289, Praha)

Náplň práce:
" Jedná se o pozici strukturálního analytika se zaměřením na metody konečných prvků aplikované na řadu aplikací v automobilovém průmyslu. Aplikace budou mimo jiné zahrnovat analýzu spalovacích a elektrických hnacích systémů a součástí, jakož i převodovek a konstrukcí vozidel.
" Budete provádět řadu analytických úloh, které zahrnují mimo jiné:
- tepelnou a strukturální analýzu součástí spalovacích motorů a elektromotorů, desek s plošnými spoji a součástí karoserie vozidel.
- simulace systémů hnacího ústrojí s více tělesy s cílem předpovídat strukturální zatížení, posuny, rychlosti a zrychlení.
- Úzká spolupráce s konstrukčním a vývojovým týmem při posuzování funkčnosti a výkonnosti vyvíjených systémů
- Podávání technických zpráv; interpretace výsledků a návrhy na zlepšení

Požadujeme:
" Minimální vzdělání v technickém nebo přírodovědném oboru
" Dobré znalosti mechaniky kontinua a strukturální analýzy
" Schopnost komunikovat a psát a přednášet prezentace s vysokou mírou srozumitelnosti jak pro interní projektové týmy, tak pro klienty.
" Alespoň středně pokročilá úroveň angličtiny (každodenní používání a komunikace s rodilými mluvčími), čeština není podmínkou
" Výhodou zkušenost s 3D FEA softwarem
Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.

Informace o společnosti Ricardo Prague s.r.o.

Ricardo Prague s.r.o.
Thámova 289
Praha
18600
IČO: 27160572
aktualizováno před více než 2 roky