Fmea moderátor/-ka - úředníci jinde neuvedení, Bor

Administrativa / Fmea moderátor/-ka - úředníci jinde neuvedení

Společnost Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Místo pracoviště Vysočany 54, Bor
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 50 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fmea moderátor/-ka - úředníci jinde neuvedení (Vysočany 54, Bor)

NÁPLŇ PRÁCE:
o Moderace a implementace různých typů FMEA (např. reversní, procesní) v organizaci
o Spolupodílení se na finálním stavu designu výrobku nebo procesu
o Sběr a zapracování zkušeností z výrobních/vývojových procesů (Lessons Learned)
o Podílení se na analýze požadavků nových projektů (analýza zákaznických požadavků)
o Nositel know-how metodiky FMEA v organizaci a provádění interních školení
o Spolupráce s moderátorem FMEA v mateřské společnosti
o Zodpovědnost za metodickou správnost FMEA, podílení se na prezentaci zákazníkům
o Administrace databáze, sledování stavu otevřených opatření
POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Technické a analytické myšlení
- Aktivní znalost FMEA metodiky
- Zkušenosti s vytvořením FMEA dle AIAG / VDA
- Komunikativní znalost NJ slovem i písmem (znalost AJ výhodou)
- Pokročilá znalost práce na PC
- Řidičské oprávnění sk.B
Kromě Vaší odborné kvalifikace vyžaduje tato pozice schopnost práce v týmu, dobré komunikační, prezentační, organizační a moderátorské dovednosti, asertivitu a disciplínu. Kromě toho pracujete nezávisle, hledáte řešení a jste zodpovědný/á.
NABÍZÍME:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu již 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Vysočany 54
Bor
34802
IČO: 25224671
aktualizováno před více než rokem